Ruyskensveld vzw

Vanaf 1 januari 2018 maakt Home Sint-Elisabeth deel uit van Ruyskensveld vzw.
Samen met Jeudgzorg De Brug en termuren verbonden in jeugdzorg.

Over HsE

missie

onder constructie

onder constructie

visie

onder constructie

onder constructie

Leefgroep structuur

Studiowerking

Leefgroep Zelfstandigheidsbegeleiding

Context Begeleiding ifv Autonoom Wonen

Voor professionelen

Wenst u meer informatie over onze voorziening, opnames, stages, vacatures, ect neem contact op met de Directie of Pedagogische Cel.

Directie
Patrick De Wolf
055 21 54 77
pdw@hse-ronse.be
Pedagogische Cel
055 23 21 13
pedcel@hse-ronse.be
Home Sint-Elisabeth

Adolf Demetsstraat 8
9600 Ronse

Onthaal

Ann Vermaut
055 21 54 77

Directie

Patrick De Wolf
055 21 54 77
pdw@hse-ronse.be

Initio

initio@hse-ronse.be
055 23 21 11

ped. medewerker

Katrien Goorix
katrien@hse-ronse.be
055 23 21 13

Carpe Diem

cd@hse-ronse.be
055 23 21 10

ped. medewerker

Ellen Van Moerkerke

ellen@hse-ronse.be 
055 23 21 13

 

 

't Centrum

tcentrum@hse-ronse.be
055 23 21 14

ped. medewerker

Michiel Cuypers (ter vervanging van Johan Noterdaeme)

Michiel@hse-ronse.be
055 23 21 13

CBAW

Coördinator

Didier Biasino

Didier@hse-ronse.be

+32473 74 21 99

Contactformulier

Vul je dit formulier in,
dan zorgen wij er voor dat de juiste persoon jou zo snel mogelijk contacteert.
Ik heb een
Categorie
HSE

ligt op wandelafstand van het station
en van de bushalte Veemarkt

Lijn 61-62 Oudenaarde-Ronse of
lijn 21-22-23-24-25 Brakel-Zottegem

Adolf Demetsstraat 8
9600 Ronse